Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Cristalul Rege Sol'A'Vana - Respirația lui Dumnezeu
Cristalul Sol'A'Vana ne-a fost adus cu puterea creatoare a celor mai înalte energii direct din Sursa Divină. Este Cristalul Rege, Cristalul Cristalelor. Când este ancorat în Merkaba voastră, vă va face să simțiți cum se dizolvă limitele pe care le-ați stabilit pentru voi. Veți simți pace, seninătate, siguranță și bucuria de a trăi. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.