Noutăți

 

 

 

 

 
Intenție
Intenția curge din inima voastră și din sufletul vostru. Cu cât este mai mare intenția voastră, cu atât mai puternic vor acționa pentru voi ființele luminii.
Când experimentați bucurie, recunoștință și încredere în viața voastră de zi cu zi, generați o mare intenție. Expansionați energia intenției în voi și lăsați-o să se răspândească prin sistemul vostru.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.