Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Trezirea spirituală
Trezirea Sufletului reprezintă o trezire a reamintirii că sunteți mai mult decât doar oameni. Începeți să simțiți. Spre deosebire de trezirea mentală, începeți să simțiți că divinitatea este în voi. Simțiți că sunteți mai mult decât doar oameni. Simțiți la multe nivele că ceva se schimbă în conștiința voastră și astfel, și în zona mentalului. Ambele sunt strâns conectate.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.