Noutăți

 

 

 

 

 
Frecvența originară a Elohimilor
Frecvența Elohimilor este strâns conectată cu Îngerii Tron și Merkaba Câmpului Gândurilor Divine. Aici se află mulți păzitori ai energiilor. Frecvența Elohimilor ghidează structura Universului. Îi veți găsi și pe Îngerii Grației în frecvența Elohimilor. Ei răspândesc energii vindecătoare cu lumina lor. Oamenii care vin din această frecvență au multă responsabilitate și au o voință puternică. La fel se întâmplă și cu ei: imediat ce au decis ceva, merg direct pe acea cale.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.