Noutăți

 

 

 

 

 
Raza Preoțească permite cufundarea în energiile Preoțimii din toate timpurile - să acționați și să le uniți. Este ancorată în aspectul Christic și de aceea este uneori numită și ”Raza Christică”. Este conectată cu al 3-lea sunet din numele originar și este ancorată și în inimă. Poate fi activată prin intenție. Își dezvăluie deplina sa eficiență printr-o inițiere în Preoțimea Albă.
Este recomandat în mod special să intrați în câmpul Chakrelor unificate înainte să vă activați Raza Preoțimii. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.