Noutăți

 

 

 

 

 
Ați folosit Războinicul interior de multe ori în Atlantida. Când acest Războinic interior este activat și plin de energie, când are un scop, poate muta munții din loc. Este o metaforă dar el chiar poate înfăptui miracole.
Războinicul interior este o energie luminoasă foarte puternică din voi și are nevoie de instrucțiuni clare! Deoarece ați acționat mult cu el în Atlantida, Războinicul interior vă cunoaște foarte bine și, în termeni umani, pur și simplu nu înțelege de ce nu este chemat și de ce nu este folosit. Războinicul interior este trezit și nu are nevoie de activare. Acest lucru înseamnă că trebuie să-l activați doar prin a-l alimenta energetic dar nu face parte din Ajutoarele interioare care au fost dezactivate. 
Războinicul interior este de obicei unul dintre acele Ajutoare interioare care deseori alunecă pe un drum luminos greșit deoarece Războinicul luminos poate merge pe toate drumurile luminoase când nu este văzut. Acolo se răspândește. Este o lumină, o energie războinică ce dorește să acționeze. Războinicul interior chiar vrea să acționeze! Dacă nu poate acționa, atunci energia circulă în întregul câmp energetic și, la un moment dat ajunge la suprafața Sufletul, apoi în exterior.
Uneori se poate exprima cu puțină agresivitate, chiar și cu schimbări de dispoziție - este de obicei energia marțială. Este foarte bun și plin de lumină și poate realiza foarte multe dar doar dacă este folosit, altfel pur și simplu alege altă cale energetică deoarece nu a mai rămas nimic de făcut și astfel pot apărea izbucnirile. De aceea este foarte important să vă conectați cu Războinicul interior pentru a-i oferi instrucțiunile exacte pentru ceea ce doriți.
Războinicul interior poate fi folosit cu succes în toate proiectele pe care doriți să le accesați, dacă doriți să puneți bazele propriei voastre afaceri sau dacă aveți un proiect artistic sau muzical. Indiferent ce este, Războinicul interior este prezent. Chiar își dorește să fie implicat. Dacă îl includeți și rămâneți într-o profundă intenție, veți descoperi că multe vor fi mult mai ușoare pentru voi, multe din ceea ce ați crezut că vor fi dificile și greoaie.
Războinicul interior este foarte agil. Este o energie care circulă foarte repede. Aduce o incredibilă poftă de viață, dorința de a încerca ceva nou, de a vă reinventa prin ceea ce faceți, prin munca voastră. Vă ajută să vă susțineți opinia, să emanați lumina voastră în exterior, să nu vă ascundeți sau să vă diminunați lumina. Vă stimulează încrederea de sine. Războinicul interior poate fi folosit pentru toate acestea și poate fi accesat relativ ușor. Este foarte fericit atunci când primește o sarcină. Războinicul interior este o energie foarte importantă. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.