Noutăți

 

 

 

 

 
Trăiți un miracol
Un Miracol este deseori un proces energetic. Bineînțeles, există și miracolele care apar imediat, cele care deja există. Dar un Miracol este rareori o energie sau o întâmplare care apare imediat, într-o clipă. De obicei există multe energii mici și componente care se conectează unele cu celelalte pentru ca un Miracol să apară, și un Miracol se poate întâmpla doar atunci când priviți acele momente mici, când priviți momentele pline de bucurie din viața voastră cu o atenție conștientă, cu iubire și vă păstrați focalizarea doar asupra a ceea ce este frumos în voi și asupra a ceea ce simțiți. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.