Noutăți

 

 

 

 

 
Miracolele Aurii conțin gândurile pure ale lui Dumnezeu, sunetul originar al lui Dumnezeu - Tora’An’Taria, toate atributele și energiile celor 12 Sfinte Graal-uri, o cunoaștere secretă a vindecării și multe altele. Această cunoaștere a vindecării poate fi accesată doar de oamenii care au urmat urmele iubirii și au primit Miracolele Aurii din partea lui Isus (pentru prima dată în această încarnare). Miracolele Aurii se află pe Planetă și în oameni dar pot fi recunoscute și folosite doar de oamenii care au o conștiință foarte expansionată. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.