Noutăți

 

 

 

 

 
Meștenirea lui Dumnezeu este moștenirea din diferitele epoci. În fiecare epocă au existat obiecte sacre care au fost conectate și încărcate cu energia epocii respective. Sunt incluse aici: energia Sabiei Excalibur, tăblițele de smarald ale lui Toth, cele 10 porunci ale lui Moise și multe altele. Această moștenire a lui Dumnezeu a fost păstrată în siguranță la sfârșitul fiecărei epoci. Întreaga moștenire a lui Dumnezeu din toate epocile este în Sfântul chivot. Acum, în Noile Timpuri, toate moștenirile sunt unificate. A fost astfel planificat încă de la începutul timpului.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.