Noutăți

 

 

 

 

 
Fiecare om are propriul său Grup de Îngeri încă de la prima încarnare. Acest Grup personal de Îngeri poate acționa doar dacă primește permisiunea. Există o sngură excepție: Îngerul Păzitor este activ întotdeauna și poate acționa fără să fie chemat. Toți ceilalți Îngeri sunt adormiți și pot acționa doar dacă sunt treziți. Acest lucru se realizează printr-o intenție conștientă.
Pe lângă Îngerul Păzitor, Grupul personal de Îngeri este format din 7 Îngeri, unul dintre ei fiind Îngerul Auriu. Îngerul Auriu este într-un anumit mod chiar persoana, mai exact amprenta sa de lumină fuzionată cu Sinele său Înalt. 
În unele canalizări se vorbește despre Îngerii Aurii. Este vorba despre un grup de Îngeri care acționează în Univers și pentru oameni cu lumina soarelui aurie și magnetică. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.