Noutăți

 

 

 

 

 
Lumina perfectă a reflecției divine.
(Chakra a 7-a, Chakra coroană)
A 7-a Chakră numită și Chakra Coroană este direct legată de amprenta voastră de lumină și de părinții cosmici. Chakra Coroană este o proiecție holografică a Realității Divine, legătura dintre Univers și Sol'A'Vana (Pământ). Este energia supremă a creației și intenției. Chakra Coroană are o influență asupra tuturor energiilor noastre și, astfel, și asupra tuturor normelor și cunoașterii noastre. Este inspirată de iubire și curaj și include puterea indestructibilă a încrederii.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.