Noutăți

 

 

 

 

 
Grădina Magică interioară este o energie care poate fi găsită oriunde în structura voastră de lumină. Ea circulă și puteți atrage spre voi această energie în mod conștient. Atunci acest câmp se deschide și este ca și cum soarele ar răsări. Există multă energie ancorată în Grădina voastră magică: muntele speranței, lacul dorințelor, peștera tăcerii și multe altele. Există câmpuri magice acolo, chiar puteți zbura cu Dragonul vostru - nu există nimic din ce să nu puteți face în Grădina voastră Magică. Este ceva cu adevărat minunat și există un motiv pentru care această Grădină Magică există.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.