Noutăți

 

 

 

 

 
Frecvența Syron este o energie de conectare între nivelul mental și cel emoțional astfel ca Spiritul Mistic Vindecător, puterea mentală să se poată conecta cu Sufletul iar puterea creatoare a gândurilor să poată curge în manifestare. Cuvintele vindecătoare ale frecvenței Syron sunt în special potrivite pentru vindecare. Aceste cuvinte sunt încărcate cu anumite frecvențe de lumină și energie și sunt folosite în univers pentru vindecare.
SEJIA
SATJA
NORIM
ELIES
LAJA
ERONA
LORAN
OSAM

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.