Noutăți

 

 

 

 

 
În conexiune cu scopul vieții.
Formațiile sufletești înseamnă că aveți un efect special de vindecare asupra Sufletelor oamenilor. Formațiile sufletești sunt de o mare importanță. Ele reflectă starea sufletească a persoanei și cu puterea de vindecare (de exemplu cu Cristalele), oamenii pot fi aduși într-un sentiment profund de bucurie și vindecare și de aici pot fi ghidați spre trezire.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.