Noutăți

 

 

 

 

 
La fel ca Quadril 5, Semințele Stelare sunt ceva special. Oamenii care vin din Semințele Stelare sunt complet diferiți și sunt oameni sensibili care simt foarte mult. Deseori simțiți acest dor profund foarte intens și îl confundați deseori cu tristețea - este dorul de a evolua mai departe și de a fi mult mai implicați. Oamenii din Semințele Stelare, de obicei au nevoie de alți oameni sau grupuri de oameni în jurul lor care să vadă sensibilitatea lor ca pe ceva pozitiv și să înțeleagă puterea sensibilității. Sensibilitatea este mereu o putere! Pentru acești oameni sensibili din Semințele Stelare este frumos să se adune împreună și să poată schimba idei unii cu ceilalți. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.