Noutăți

 

 

 

 

 
Oamenii din frecvența Îngerilor, precum Elohimii, sunt oameni de încredere. Sunt foarte bine împământați dar uneori se simt deconectați în interiorul lor deoarece poartă foarte multe abilități. Sunt luminile cu cele mai multe atribute și din acest motiv apare și acest conflict. Sunt oameni care, pe de o parte simt foarte intens dar, pe de cealaltă parte, gândesc la fel de mult. Deseori oscilează între înțelegere și simțire. Îngerii de pe Pământ au foarte multe abilități.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.