Noutăți

 

 

 

 

 
Energia magnetică este energia Noilor Timpuri, energia care este ancorată chiar și mai profund pe Planeta Sol’A’Vana.
Miracolul energiei magnetice este că atunci când respirați această energie și când o absorbiți, o mare parte din disconfortul aspectului vostru fizic, poate să se dizolve. Energia iubirii magnetice vă permite și să simțiți energiile Realității Divine mult mai profund deoarece echilibrul dintre energiile Realității Divine și cele ale dualității, este foarte dificil de menținut pentru mulți. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.