Noutăți

 

 

 

 

 
Cristal protector
Acest Cristal vă va proteja prin toate călătoriile voastre în Lemuria. Lăsați ca El'Sharan să apară în fața celui de-al 3-lea vostru Ochi. Priviți Cristalul prin al 3-lea vostru Ochi și, cu profunda voastră intenție, simțiți energia lui El'Sharan. Rugați ca trei dintre aspectele voastre să intre în acest Cristal și trimiteți-le în Lemuria pentru câteva minute.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.