Noutăți

 

 

 

 

 
Conectare
Rugați Grupul vostru personal de Îngeri să ancoreze acest Cristal în aspectul vostru al conexiunii. La momentul potrivit, se va conecta cu toate tiparele ancorate și va activa pe deplin Merkaba voastră. Prin Cristalul El'Noras ”Tatăl nostru al Noilor Timpuri” și ”Cele 10 porunci ale Noilor Timpuri” vor circula în aspectele voastre. Se creează astfel un înalt tipar al energiilor. Vă va însoți cu fiecare respirație pe care o realizați.  

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.