Noutăți

 

 

 

 

 
Eliberare
Folosiți acest Cristal pentru tot ceea ce vă leagă. Vizualizați El'Gotsha când simțiți probleme, frici, îndoieli și rezistențe în iluzia voastră și lăsați-le să plece în iubire și recunoștință. Simțiți cum blcajele de care vreți să vă eliberați, se dizolvă din câmpul vostru. Se eliberează astfel multă putere pe care o puteți folosi imediat.
Energia lui Babaji
Numărul 34

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.