Noutăți

 

 

 

 

 
”Sunt aici!”
Isus a spus: ”El'Achai!”. În termeni umani aceste sunete înseamnă ”viață recurentă” și tiparul energetic al lui Isus ”Sunt aici!”
În același timp, El'Achai înseamnă și pace pentru toți oamenii de pe această Planetă și pace pentru voi.
Chiar acum, în perioada de tranziție spre Noile Timpuri, acest Cristal este o binecuvântare. Ajută și o susține pe Lady Shyenna și, în același timp, aduce pace după și în timpul transformărilor. Când Cristalul curge liber, se ancorează precum o rețea între procesele de transformare, o rețea a păcii, iubirii și siguranței.  

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.