Noutăți

 

 

 

 

 
Deschiderea Porților din Lentos
Cristalul El'A'Helios este folosit pentru deschiderea Porților dimensionale din perioada Lentosului. Aceste Porți au fost deja deschide pentru ca minunatele energii din Lentos să circule din nou în prezent. Lumina Prosonodo era, de asemenea, de acolo. Ea a fost eliberată din nou prin deschiderea Porților și acționează acum din nou în întreaga ei radianță pentru oameni și Planetă.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.