Noutăți

 

 

 

 

 
Chakra unificată aurie - Chakra coroană - Chakra Edinaa
În vremurile anterioare vă puteați conecta, puteați simți și trăi cu chakrele voastre individuale. Consecința a fost că oamenii puteau percepe doar o parte din Marele Adevăr, în funcție de Chakra cu care se conectau.
Cu începutul Noilor Timpuri, Chakra unificată s-a dezvoltat. Este acum posibilă unificarea tuturor Chakrelor într-o mare Chakră. Acest lucru îi oferă persoanei șansa de a-l simți pe Dumnezeu și divinitatea în interiorul ei într-un mod expansionat.
Oricând vi se cere să intrați în Chakra unificată, stabiliți intenția ca toate chakrele să se unifice într-o singură Chakră mare. Trageți energiile tuturor chakrelor în Chakra Inimii și o expansionați de acolo precum un soare. În această stare, accesul în energia divinității, este oferit. Vă aflați în iubire necondiționată și propria voastră divinitate începe să strălucească. Grupul Personal de Îngeri susține unificarea Chakrelor atunci când i se cere.
Între timp, energia de pe Sol’A’Vana a crescut atât de mult încât Noul Sistem al Chakrelor începe să se formeze. Chakra Rădăcină se transformă în Chakra Edinaa și se formează o coroană aurie care se  înfășoară și pătrunde în toate Chakrele precum o membrană. Cu Chakra Aurie unificată este posibil să vă amintiți de starea voastră originară ca ființe de lumină în Univers și să readuceți la viață aceste noi sentimente.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.