Noutăți

 

 

 

 

 
Lumina Christică
Lumina Christică circulă în voi, este câmpul care luminează plin de energie și iubire. Voi decideți cât de mult doriți să expansionați acest câmp în voi; cât de mult vă dați voie să vă scufundați în energia voastră Christică.
Aici, în acest câmp luminos, circulă mântuirea, compasiunea, iertarea, iubirea, legătura de iubire, profunda, profunda apartenență. Puteți simți toate acestea atunci când intrați în acest câmp luminos. Când sunteți pregătiți, când ați decis să simțiți acest câmp, respirați Cristalul Mona’Oha în voi.
Sufletul vostru vă va ajuta să simțiți ce înseamnă ca aceast câmp să fie activat, expansionat și să intrați în el cu tot ceea ce sunteți. Lumina grației curge și vă învelește Sufletul. Simțiți profunda conexiune. Acordați-vă timpul necesar deoarece sunt foarte multe energii. Sufletul vostru va simți compasiunea, iertarea și mântuirea.
În acest câmp luminos veți găsi urmele iubirii. Urmați aceste urme luminoase și luați-le cu voi în inima voastră.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.