Noutăți

 

 

 

 

 
Arhitectul interior
Vă rog să nu vă lăsați distrași de denumirea de ”Arhitect interior”, este doar o expresie în cuvinte umane. Fiecare dintre voi are o conexiune cu Arhitectul său interior și îl cunoașteți. Este unul dintre Ajutoarele interioare care nu a fost dezactivat și este un lucrător foarte harnic.
Arhitectul interior este responsabil pentru structura generală a energiei voastre. Fiecare tipar energetic pe care îl absorbiți din Realitatea Divină este ancorat de către Arhitectul interior. Arhitectul se află într-o profundă conexiune cu cele 18 Aspecte ale voastre. Este profund conectat cu fiecare energie din voi. Știe exact unde trebuie ancorată fiecare energie, ce câmp luminos trebuie folosit, cum ar fi Templul Păcii la studenții Sol’A’Vana. Tot ceea ce este ancorat în Templul Păcii, este realizat de către Arhitectul interior.
Arhitectul interior este responsabil pentru Roata voastră spirituală și pentru calicele în care este absorbită energia. Când calicele sunt pline, ele sunt golite de Arhitectul interior iar energia este ancorată în Suflet. Arhitectul interior este responsabil și pentru Merkaba voastră. De exemplu, îl puteți ruga pe Arhitectul vostru interior să activeze Merkaba voastră puțin mai intens. 
Această ființă luminoasă din voi este responsabilă pentru toate procesele energetice. Și energia Trezirii face parte din responsabilitățile lui. De exemplu, dacă energia Trezirii absorbită în cei 48 de Pași sau cei 36 de Pași este încă în calice și circulă în planul mental nefiind ancorată în Suflet, Arhitectul interior se poate ocupa de acest aspect. Precum toate Ajutoarele interioare, și lui îi place să fie abordat. Dorește să fie văzut și iubește Cristalele. 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.