Noutăți

 

 

 

 

 
Fiecare om are 144 de ajutoare interioare. Sunt energii vii cu care lumina noastră a fost înzestrată pentru a ne susține în dualitate în multe situații, pentru a ne conștientiza propria lumină divină în corpul fizic și pentru a ne folosi abilitățile. Aceste ajutoare interioare includ: Copilul interior, Îngerul Păzitor, Grupul personal de Îngeri, Dragonul personal, Unicornul personal, Vindecătorul interior, Magul interior, Christul interior și multe altele.
Ajutoarele interioare formează o structură energetică în voi care urmează un anumit ritm. Structura energetică a unei persoane este incredibil de complexă. Ocupă mult spațiu deoarece poartă multă energie. Este formată în principal din câmpuri energetice care circulă în voi cu Merkaba voastră și roata voastră spirituală.
În structura voastră energetică există Linii Ley și câmpuri energetice pentru orice, pentru toate dorințele și scopurile voastre, pentru toate evenimentele, pentru toți Pașii, pentru toate tiparele energetice.Eu le numesc ”străzi de lumină” acum. Sunt străzi de lumină pentru Războinicul vostru interior al luminii de exemplu, dar pe ele poate să nu fie nici un Războinic al luminii. Uneori Vindecătorul interior apare și apoi, energetic se află pe strada greșită. Așa vă puteți imagina ajutoarele interioare. Ele structurează sistemul vostru energetic. Sunt prezente nu pentru a repara totul din voi ci pentru a menține totul în ordine. Este ceva minunat și vă veți bucura mult de ele. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.