Noutăți

 

 

 

 

 
Când intrați în câmpul Chakrelor unificate și rugați Grupul vostru personal de Îngeri să vă susțină deoarece doriți să contactați Îngerii, este mereu bine să cereți ca aspectul vostru îngeresc să fie adus în flăcările divine.
Prin aspectul îngeresc nu doar curg și sunt ancorate multe tipare energetice, ci și toate canalele sunt aliniate atunci când cineva canalizează sau primește mesaje. Anumite linii Ley trec prin acest aspect îngeresc. Aspectul îngeresc este și un aspect foarte perceptibil care reflectă lumina angelică în Sufletul vostru. Lumina pe care o purtați în Sufletul vostru este ancorată și în aspectul vostru îngeresc.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.