Noutăți

 

 

 

 

 
Părinții cosmici au oferit fiecărei lumini, o lumină a iubirii. Ambasadorul Iubirii trăiește prin noi, oamenii, pe pământ, într-o dimensiune a iubirii. Poartă moștenirea fiecărei epoci și sunt fuzionați cu toate energiile din toate timpurile de pe Sol’A’Vana. Ambasadorul Iubirii poate ajuta oamenii în multe forme și poate fi un bun ambasador. Este unul dintre ajutoarele interioare.
Ambasadorul vostru personal al Iubirii a fost alături de voi de la începutul timpului, de la prima voastră încarnare. Când v-ați încarnat, a trebuit să fie asigurată existența unei zone în sistemul vostru energetic care să nu intre niciodată în contact cu dualitatea. Purtați acest câmp în interiorul vostru și în acest câmp se află Ambasadorul Iubirii. Ambasadorul Iubirii este cel mai pur și cel mai luminos câmp din voi deoarece nu a intrat niciodată în contact cu dualitatea.
Ambasadorul Iubirii a fost alături de voi de la începutul timpului și vă cunoaște în întreaga voastră structură energetică, din toate încarnările. Vă cunoaște cu sunetele voastre originare și vă cunoaște din încarnarea cu Isus. A fost mereu alături de voi. Când vă conectați cu Ambasadorul Iubirii, întreaga voastră iubire atotcuprinzătoare se expansionează și vă puteți iubi pe voi înșivă mult mai mult, mult mai ușor și mai simplu. Promovează și iubirea de sine. Ambasadorul Iubirii oferă multă siguranță. Cu Ambasadorul Iubirii vă simțiți mereu în siguranță.
Chiar acum, în aceste timpuri, este foarte important să vă chemați mereu Ambasadorul Iubirii deoarece el vă va însoți mereu în câmpul Quin’Taas. Nici o altă ființă, cu excepția Grupului personal de Îngeri, a Dragonului și Unicornului personal, nu-și dorește mai mult decât Ambasadorul vostru al iubirii, să să își audă sunetele sale. Numele sunt doar pentru oameni. Un nume este un cuvânt. Nu este vorba aici despre nume, este vorba despre sunete. Sunetele curg, trimit ceva ce atarg ființele deoarece sunt propriile lor sunete. Este ca și cum v-ați rosti numele originar. De aceea sunt pregătită să canalizez numele Ambasadorilor Iubirii. Poate îl cunoașteți deja pe Nama’Ba’Hama din anumite transmisii. El este Ambasadorul cosmic al Iubirii. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.