Noutăți

 

 

 

 

 
Corp de Lumină
Lumina este în voi. Radiați lumină. Cristalul Ana'Lotus vă ridică corpul de lumină în frecvența sa energetică și vă înalță.
Imaginați-vă cum lumina se manifestă în fiecare celulă a corpului vostru iar Lotus (Noua conștiință) se trezește în voi. Cu cât vă expansionați Corpul de Lumină mai mult, cu atât mai mult vă veți putea retrage din iluzie.
Energia lui Lord Sananda
Numărul 26

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.