Noutăți

 

 

 

 

 
Energia mântuirii pentru Suflet
Ana'Anaraa este cea mai înaltă energie a mântuirii. Nu are efect doar asupra Sufletului vostru ci vă și calmează și vă ajută să simțiți pacea. Această energie face ca totul să strălucească și învelește fiecare ființă în siguranță și iubire incomensurabilă.
Ana'Anaraa vă ajută să vă eliberați de toate energiile colective care nu vă mai sunt de ajutor. Acționează în Suflet și vă ajută să simțiți ce poate însemna viața.
Ana'Anaraa a fost eliberată în 2017 de către lumea spirituală.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.