Noutăți

 

 

 

 

 
CHAKRA 6 - numită și al 3-lea Ochi este Chakra Realității Divine și locul în care apar mesajele spirituale sub formă de imagini.
Mulți oameni primesc mesaje prin intermediul imaginilor deoarece acestea sunt foarte semnificative. Din păcate, mulți oameni se îndoiesc de astfel de mesaje și nu le apreciază. Fiecare are propria sa personalitate și abilități speciale. Oamenii cu abilitatea clarvederii vor primi mesaje de la lumea spirituală sub formă de imagini.
Culoare Turcoaz
Însemnătate: ”Forța divină elementară vibrează în abilitățile mele”
Cristalele care sprijină Chakra celui de-al Treilea Ochi sunt: AVATARA, AN’ANASHA, LOTUS, NUBI, ESCHA’TA, Cristalele Trezirii, ASHTAR, SHERIN, MARANA

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.