Noutăți

 

 

 

 

 
Cristalul Curajului spiritual - oricând aveți nevoie de curaj în viața voastră, vizualizați acest Cristal pentru voi. Uneori aveți nevoie de curaj pentru a acționa cu abilitățile voastre sau pentru a vă depăși limitele.
Curajul spiritual, AMA’NAA este o formațiune înalt energetică care vă permite să vă simțiți abilitățile mult mai intens și să le folosiți. Cristalul AMA’NAA vă invită să percepeți mult mai intens lumina voastră divină și, astfel, să acționați. Cristalul, formațiunea AMA’NAA, cauzează atât de multe și, poate, puteți vedea cum sunetele numelui vostru originar se expansionează tot mult pe măsură ce lăsați AMA’NAA să curgă în ele.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.