Noutăți

 

 

 

 

 
Cristalul pentru Aprinderea Focului Lemurian
Energia din Lemuria este foarte importantă în aceste timpuri deoarece toate se vor uni. Acest Cristal poartă informația voastră originară, ca lumini pure, așa cum ați fost în Lemuria. Când Cristalul Amba'Rees este activat și ancorat în corpul vostru de lumină, veți simți mai intens ca niciodată că sunteți mai mult decât doar oameni. În Realitatea Divină sunteți lumini pure, sunteți plini de forță și putere divină.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.