Noutăți

 

 

 

 

 
Aspectul omnipotenței și energia care curge în acest aspect este energia atot-cuprinzătoare pe care o purtați în interiorul vostru. Este ceva mai înalt decât iubirea universală. Energia omnipotenței este un câmp care reflectă câmpul divin pe care îl purtați în voi. Energia omnipotenței pătrunde în toate energiile. Acest lucru înseamnă că dacă doriți să acționați cu energia omnipotenței, de exemplu spiritual, aceasta va pătrunde în toate câmpurile voastre. Va atinge fiecare dintre aspectele voastre. Aceasta este omnipotența divină din voi - este atot-cuprinzătoare.
Aspectul omnipotenței împreună cu Îngerul omnipotenței și nivelul spiritual cu Îngerul spiritual sunt puternic conectați cu energia Dragonului și cu energia Unicornului. Oricând vă conectați cu un Înger și îl rugați pe celălalt Înger să acționeze, Dragonul și Unicornul au un efect susținător. Ei intensifică totul și vă aduc în sferele pe care nu le-ați fi putut atinge cu ușurință în alt mod.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.