Noutăți

 

 

 

 

 
Energia Graal-urilor
Una dintre principalele misiuni ale lui Isus din încarnarea sa, a fost să ancoreze cele mai înalte energii ale Realității Divine pe întreaga Planetă în Sfintele Graal-uri. Există 12 Sfinte Graal-uri: al Magiei, al Miracolelor, al Vindecării, al Învierii, al Vieții, al Devotamentului, al Încrederii, al Iertării, al Mântuirii, al Sunetului Perfect, al Iubirii și al Binecuvântării.
Energiile Sfintelor Graal-uri au fost închise mult timp. Aprinderea Sfintelor Graal-uri a avut loc în perioada dintre anii 2012 și 2014. A fost o perioadă foarte importantă care a inițiat marile schimbări și a deschis astfel punctul culminant al Ascensiunii. Acum energiile Graal-urilor se conectează pe Planetă și au un rol important în Ascensiune. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.