Noutăți

 

 

 

 

 
Energia Dragonului și Unicornului
Al 19-lea Aspect poate fi adus unei persoane doar de către Melek Metatron atunci când conștiința este foarte expansionată și când Sufletul este pregătit. Al 19-lea Aspect reprezintă amprenta de lumină a unei persoane și poartă energia omnipotenței divine mai înalte. Prin acest aspect, printre altele, energia Dragonului și Unicornului sunt absorbite iar Merkaba dar și abilitățile originare și atributele divine sunt ghidate spre o dezvoltare completă. Însemnătatea sa profundă este dificil de descris prin cuvinte, nu poate fi cuprinsă de minte dar conține cu mult mai mult decât poate cineva să-și imagineze. În unele transmisii, Dragonul sau Unicornul sunt chemați. Acest lucru presupune energii omnipotente foarte înalte care aparțin de al 19-lea Aspect și sunt necesare pentru activarea sau folosirea Merkabei.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.