Noutăți

 

 

 

 

 
Există un câmp energetic al Realității Divine din epoca Lemuriei. Acolo au fost ridicate 1728 de Coloane de Lumină care au o însemnătate profundă. În perioada în care Isus a fost pe pământ, 1728 de oameni au fost aleși pentru a păși pe Cale alături de Isus. Pentru acești oameni, 1728 de Coloane de Lumină au fost ridicate în Noile Timpuri și fiecare om care se simte chemat, se poate conecta energetic cu una dintre aceste Coloane de Lumină în care sunt ancorate toate tiparele energetice importante ale persoanei respective.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.