Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Lanos’Taaig, sunt un maestru al energiei Weiadeene. Port lumina weiadeeană, lumina Nyoonică, Lumina universului împreună cu Respirația lui Dumnezeu, cu atributele universale ale iubirii și mult mai multe. Prin sunetele Omar Ta Satt vă întâmpin.
Vă numesc ființe ale luminii, vă numesc ființe divine luminoase. Milioane de lumini magnetice și-au părăsit Universul pentru a fi alături de voi, în aceste timpuri. Lumina Nyoonică s-a contopit cu energia Universului. Astfel, a luat naștere lumina Weiadeeană cu toate fațetele sale, cu toate atributele sale. Multe ființe s-au contopit și s-au regăsit. Dar și în Univers există procese care trebuie parcurse și, astfel, noi am primit multe amprente pentru ca energiile să fie, pe de o parte date mai departe și, pe de altă parte, pentru a acționa nu doar pentru Planetă ci și pentru locuitorii ei.
Acum vă vorbesc pentru prima dată prin medium. Sunteți lumini divine și energia pe care eu am adus-o, o veți simți în toate planurile ființei voastre. Noi avem sarcina de a răspândi energiile în QuinTaas, de a ne conecta cu miracolele aurii. Energia din Sa’Maa’Tah care este emanată, să fie răspândită în Quin’Taas. Avem sarcina ca rețeaua Nyoonică și toate energiile necesare, să fie ancorate. Dar avem și sarcina de a îndrepta spre cei conștienți, care au experiență, care sunt liberi, care sunt plini de iubire. În acest colectiv, aici și acum, văd lumina care strălucește din voi. Percep iubirea voastră, atributele voastre, văd lumina divină, văd câmpurile energiei care circulă în voi. Voi sunteți primii mesageri care pășesc în ceva nou. Sunteți mesagerii iubirii, cei care purtați făclia, lumina. Energia Weiadeeană, cu toate fațetele ei, este o energie deosebit de intensă. Mereu când vă veți conecta cu ea veți putea percepe acest lucru. Nu veți fi doar expansionați ci literalmente vă va purta spre noi planuri ale conștiinței voastre.
Noi acționăm doar în câmpurile activate din voi. Cu cât sunt mai activate aceste câmpuri din voi, cu atât mai mult putem acționa în aceste câmpuri. Deseori se întâmplă noaptea, atunci când dormiți. Aspectele voastre sunt purtate prin dimensiuni unde acționăm cu milioane de ființe de lumină, așa cum este bine și potrivit pentru voi. În timpul liniar expresia ar fi: așa cum este bine pentru voi în momentul acum.
În Univers, timpul nu contează. Acolo se află multă forță și putere, mulți dintre voi sunteți pregătiți acolo dar numai dacă sunt activate câmpurile din voi. Deseori acționăm împreună cu cei 36 de Înalți Consilieri în câmpul Merkabei voastre. Atunci când noi acționăm, toate ajutoarele voastre interioare sunt alimentate și devin astfel mai vii, mai active. Purtați foarte multe câmpuri strălucitoare care circulă. Uneori nu cunoașteți termenii, dar noi vedem și acționăm. Mereu acționăm doar cu acordul vostru pe care îl exprimați într-un anumit mod și mereu așa cum este bine și potrivit pentru voi.
Noi acționăm foarte intens în prezent cu câmpurile aprinse Excalibur, Merkaba. Noi acționăm în câmpurile magice, mistice, dar și cu toate acele instrumente ajutătoare pe care le folosiți, ca de exemplu bagheta magică și mult mai multe. Mulți dintre voi au primit multe pregătiri și totuși este nevoie ca acțiunea din voi înșivă să devină mai intensă. Noi vă susținem aici.
De aceea am venit aici, pentru a fi alături de voi. Energia Weiadeeană este foarte perceptibilă. Urmați cuvintele și energiile. Respirați energia câmpurilor de forță, respirați energia care vă înconjoară în aceste clipe, respirați-o cât mai profund în interiorul vostru. Abandonați-vă în liniștea, în puterea divinității voastre.
Intrați într-o profundă intenție. Rostiți-vă numele originar. Unificați-vă chakrele și, între timp, noi vă vom împământa la toate nivelele. Multe câmpuri energetice activate circulă între ele. Energia Weiadeeană se va revărsa asupra câtorva dintre aceste câmpuri. Este câmpul energiei Excalibur, este câmpul energiei magice curgătoare, este câmpul energiei mistice, este câmpul energetic al abilităților voastre. Când energia Weiadeeană se va revărsa asupra acestor câmpuri energetice, ele vor circula mai repede și, în același timp, se vor unifica mai mult.
Astfel, în voi are loc un flux al puterii divine. Pentru aceasta am nevoie de acordul vostru. Intrați într-o intenție profundă și arătați-mi această intenție, această strălucire. Și astfel, acum, prin sunetele Realității Divine, vom revărsa energia maeștrilor Weiadeeni asupra acestor câmpuri. Ele vor fi aprinse mult mai profund deoarece, se întâmplă dincolo de spațiu și timp, în momentul acum. Permiteți să se întâmple și abandonați-vă. Bucurați-vă de ceea ce se întâmplă.
(...)
V-am împământat la toate nivelele. Probabil veți simți ceva minunat. A simți puterea divină în voi este ceva foarte special și cu cât aceste energii circulă mai intens în voi, împreună cu lumina Nyoonică, cu energia Christică și energia Weiadeeană, cu energia tuturor frecvențelor din Univers, cu atât mai intens se unesc și puterea divină din voi devine mai vastă, mai înaltă în expansiunea sa din voi. Exact așa cum noi am realizat acum acest lucru cu voi, noi vom face la fel și cu câmpurile energetice din QuinTaas. Vom transfera energia Weiadeeană, vom conecta câmpurile energetice, le vom expansiona și conecta cu miracolele aurii și pregătim așa cum și voi pregătiți. Conștientizați că ceva măreț se întâmplă.
Sunt plin de An’Anasha că v-am putut vorbi. Sunteți oameni deosebiți, sunteți purtătorii luminii.
An’Anasha
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.