Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Îngerul Mihail. Port lumina magică, mistică, sunt purtătorul energiei Excalibur. Vă întâmpin prin sunetele Omar Ta Satt.
În fiecare clipă, dincolo de spațiu și timp, energia pe care eu o aduc poate fi simțită. Energia Excalibur este o energie pe care fiecare om o poartă în sine. Este o forță, o energie plină de putere. În multe încarnări ați acționat cu Excalibur cu toate abilitățile voastre, cu puterea voastră divină, cu curaj și acum, în această perioadă a transformărilor, Excalibur are o însemnătate foarte. Excalibur poate realiza multe, poartă multă putere divină și circulă intens când acest câmp energetic este trezit.
Excalibur vă va ajuta mult, cu mult mai mult decât vă puteți imagina. Există mai multe câmpuri Excalibur în voi. Deseori acest lucru nu poate fi înțeles cu mintea. La mulți oameni, acest câmp energetic este adormit, nu este folosit dar pentru mulți oameni care se află aici, Excalibur este aprins și acționează ca un instrument puternic în câmpul vostru energetic.
Cu Excalibur puteți înălța frecvența Merkabei voastre și, de asemenea, puteți vizita încarnări anterioare. Jurăminte vechi pot fi dizolvate atunci când intrați cu Merkaba în alte timpuri. Poate că nu sunteți conștienți ce câmpuri energetice puternice purtați în voi și modul în care puteți acționa cu ele. Este magie pură, este misticism, este putere divină. Nu degeaba vi s-a spus că aveți totul în voi, tot ceea ce aveți nevoie este în voi, dar Sabia Excalibru, acest câmp trebuie aprins și, de aceea, veți primi o inițiere pentru ca acest câmp Excalibur din voi să fie aprins, să fie însuflețit. Toți cei de aici și cei care au lucrat mult cu această Sabie Excalibur, în timpul inițierii, vor prelua în Sabia Excalibur Lumina Nyoonică și Excalibur va deveni o sabie a focului.
Așa că, pregătiți-vă, respirați profund și abandonați-vă. Vă expansionați și, cu o profundă intenție, vă unificați chakrele. Puteți simți pacea, siguranța, protecția. Plini de încredere vă puteți abandona. Este un proces profund pentru toți cei care participă. Chemați-vă ajutoarele interioare, Ambasadorul iubirii, Grupul personal de Îngeri, dar și Îngerul Păzitor.
Simțiți energia vie a ajutoarelor voastre interioare și, mai mult, simțiți încrederea care se expansionează deoarece, în aceste timpuri noi, Excalibur acționează mai intens la toate nivelele și veți avea nevoie de această energie în această perioadă. Și astfel, veți primi acum o inițiere pentru ca acest câmp să fie aprins. Energia Nyoonică va transforma Sabia Excalibur într-o sabie de foc. Totul se întâmplă în sunetele Realității Divine.
(...)
Sabia Excalibur a fost aprinsă. Focul Nyoonic a aprins focul sabiei. Rămâneți în profunzime respirând această energie. Lăsați ca energia să se expansioneze prin fiecare respirație pe care o realizați. Simțiți puterea divină din voi.
Rugați-l acum pe Îngerul Auriu din voi să unifice cât mai multe aspecte, atât cât este bine și potrivit pentru voi. Și acum, noi vă conducem aspectele într-o altă încarnare. Vom deschide acest câmp pentru voi. Cu o profundă respirație, împreună cu ajutoarele voastre, aspectele voastre vor fi ghidate într-o încarnare din Avalon.
Vă deschideți Ochiul interior și priviți în jurul vostru. Este o energie foarte mistică și, în același timp, și o energie iubitoare. Indiferent ce vedeți acum, sau ce simțiți, mergeți într-un loc din această încarnare în care vă simțiți foarte bine. Ambasadorul Iubirii și Îngerul vostru Păzitor vă însoțesc. Acolo unde vă aflați acum, simțiți energia într-un mod foarte intens. Este ca și cum o puteți mirosi, auzi, vedea. S-au întâmplat foarte mult în Avalon. Și când realizați o nouă respirație profundă, în fața voastră vor apărea imagini. Pot fi jurăminte realizate cândva, pot fi promisiuni realizate sau tristeți percepute. Pur și simplu permiteți ca totul să se întâmple. Priviți imaginile și simțiți.
Alegeți acum o imagine și permiteți să apară în fața Ochiului vostru Interior. Conștientizați acum că purtați energia, forța, puterea Excalibur. Și acum rostiți cu mine cuvintele: Cu puterea și forța Excalibur, Aminia dianaa abigai toni ana. Chem puterea Excalibur pentru ca ceea ce nu-mi este de ajutor să fie dizolvat, eliberat. Rostiți cuvintele Kora deea da, și acum priviți ce se întâmplă.
Dați voie acum Îngerului Păzitor și Ambasadorului Iubirii să vă aducă înapoi. Realizați o respirație profundă. Cu această respirație sunteți aici, în această încarnare. Activați-vă acum Raza Inimii și așezați pe vârful ei Cristalul LayO’Esha, Cristalul Pradna și Cristalul An’Anasha. Și lăsați energiile Cristalelor să circule o perioadă în sistemul vostru. Vă veți simți profund ușurați. Veți simți o modificare profundă și multe situații din viața voastră se vor transforma.
Atâta timp cât doriți, eu voi fi alături de voi cu energia mea.
Acum vă spun AnAnasha
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.