Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Avaar, un Maestru al energiei vindecătoare Weiadeene. Această energie a vindecării este unificată cu lumina Nyoonică, cu energia primordială însuflețită cu informații de o însemnătate imensă și profundă. Am fost ales să vă aduc această energie. Pentru aceasta am nevoie de acordul vostru. Pentru o transmisie este foarte important să fiți pregătiți să intrați în profunzime, să vă abandonați plini de încredere cu fiecare respirație pe care o realizați.
MonaOha vă însoțește în timpul pregătirilor. Simțiți în voi profunda intenție de a vă unifica chakrele și a forma Chakra unificată care luminează și se expansionează în voi dăruindu-vă sentimentul de căldură și siguranță.
Începem prin a vă împământa la toate nivelele și a vă elibera de energiile colective care nu vă sunt benefice.
Sunteți profund conectați cu lumina voastră creatoare, sunteți ocrotiți de Îngerii Sewaja, sunteți purtați de Isus Christos. În această profunzime în care vă aflați, întrebați-vă ce înseamnă vindecarea pentru voi.
Răspundeți singuri la aceste întrebări: Sunteți pregătiți să vă eliberați? Sunteți pregătiți să conștientizați că simptomele corpului fizic sunt doar simptomele a ceva ce se află mai profund? Sunteți pregătiți să dizolvați acel ceva ce se află mai profund ? Sunteți pregătiți să vă asumați responsabilitatea pentru aceasta?
Acum imaginați-vă ce transformare ar însemna pentru voi. Acum am nevoie de acordul vostru. Rostiți-vă numele originar. Rostiți cuvintele Ania Ania Testadas Ohia Maheea. Înainte să începem transmisia rămâneți în această profunzime. Noi, într-o comunitate a purtătorilor vindecării weiadeene, vom focaliza o rază vindecătoare și vă vom aduce energia. Aceasta își va căuta calea ca de la sine. Începem acum.
Conștientizați că voi sunteți primii oameni divini care s-au conectat cu această energie vindecătoare. Au fost măsurate fluxuri intense și acest lucru înseamnă că foarte mulți oameni au preluat aceste energii. Este un proces care are nevoie de spațiu și timp. Energia nu va dispărea imediat, ea va circula în continuare în voi. A fost o mare onoare, o mare onoare să petrecem aceste zile cu voi, să vedem cât de profundă este încrederea voastră. Corpurile voastre de lumină s-au expansionat dar, cel mai important este că atât de mulți oameni au fost atinși în profunzimea Sufletului lor. Eu, acum, în numele tuturor ființelor luminoase vă spun că sunteți o Familie de Oameni minunată. A fost o onoare pentru noi să vă ajutăm.
Astfel eu port un auriu AnAnasha spre voi și rostesc cuvintele A ni o’heved o’drach și mă înclin, An’Anasha.

Festival Kryon toamna 2020

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.