Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu, sunt Isus, Prietenul vostru, Însoțitorul vostru. Dragii mei copii umani, Sa’Maa’Tah este desăvârșirea, împlinirea tuturor energiilor transformărilor care se petrec. Grația de a simți Sa’Maa’Tah într-o clipă, cu o respirație, acest sentiment personal de a absorbi iubirea lui Dumnezeu și a simți iubirea lui Isus, reprezintă grație și smerenie.
Vă chem să călătoriți cu aspectele voastre în Câmpul Quin’Taas pentru a vizita Sa’Maa’Tah. Acolo vă voi ruga să ancorați Cristalul AN'THEAA cu Raza Inimii voastre. Urmați sunetele, cuvintele, urmați iubirea lui Isus și intrați cât mai profund în adâncul vostru. Fiecare respirație pe care o realizați vă conduce spre liniște, deschidere, siguranță. Simțiți lumina divină din voi și, în timp ce vă unificați toate chakrele, noi vă vom împământa la toate nivelele.
Chemați-vă acum Grupul personal de Îngeri, ajutoarele voastre interioare. Simțiți aceste energii vii, simțiți iubirea pe care aceste ființe o simt față de voi. Acum rugați-l pe Îngerul Auriu din voi să conecteze cât mai multe aspecte, așa cum este bine și potrivit pentru voi.
Însuși Isus va purta aspectele voastre în Quin’Taas. Respirați profund de câteva ori.
Treceți de Păzitori și puteți păși în Quin’Taas. Deschideți-vă Ochiul interior și ceea ce vedeți, ceea ce simțiți, acolo unde sunteți acum, este Realitatea Divină, fiecare culoare, fiecare aromă, fiecare sunet. Priviți în jurul vostru. Fiți precum copii, plini de bucurie priviți Quin’Taas în întreaga splendoare. Vedeți luminozitatea și, ca de la sine, urmați Calea, Pașii luminoși ai Iubirii. Foarte multe ființe vă însoțesc și, dincolo de spațiu și timp, sunt acum foarte aproape de voi. Simțiți profunda siguranță, simțiți Sa’Maa’Tah. Nu mai este departe. Prin fiecare Pas pe care voi îl realizați, simțiți energia Sa’Maa’Tah.
Dintr-o dată, pur și simplu, în Calea voastră apare Regatul Sa’Maa’Tah. Indiferent cum îl vedeți, aveți încredere că este Realitatea Divină. Activați-vă acum Raza Inimii. Și Înaltele Lumini își activează o Rază a Inimii. Toate se unesc împreună. Așezați Cristalul AN'THEAA pe vârful Razei Inimii. Rostiți-vă numele originar și declarați-vă intenția. În sunetele Realității Divine, voi, cu Raza Inimii veți intra în Sa’Maa’Tah și veți elibera acest Cristal. Înaltele Lumini vor aduce acest Cristal într-un punct de lumină gigantic și vor ancora AN'THEAA. Poate că veți putea intra în Sa’Maa’Tah în tot acest timp. Intrați și indiferent ce se întâmplă, în timp ce eliberați Cristalul AN'THEAA veți simți în profunzimea Sufletului vostru iubirea lui Dumnezeu, veți simți binecuvântarea și o pace profundă. Acum pregătiți-vă. Începem.
Iubiții mei copii umani, vă văd și văd zâmbetul de pe fața voastră, văd recunoștința voastră, strălucirea voastră. Vă văd pe voi. Prin ancorarea lui AN'THEAA, Sa’Maa’Tah se va expansiona mai mult și vă va pregăti pentru ceea ce va fi când Quin’Taas se va deschide. Veți simți Iubirea lui Dumnezeu care transformă totul. Veți simți Iubirea lui Isus care, de asemenea, transformă totul deoarece unde ați putea să vă simțiți mai în siguranță și mai bine decât lângă Isus.
Vă voi aduce acum înapoi. Respirați profund de câteva ori. Și cu o respirație profundă, toate aspectele voastre circulă în voi și poartă lumina din Sa’Maa’Tah. Mai rămâneți o perioadă și simțiți această binecuvântare. Isus este alături de voi și vă șoptește: Sunteți iubiți incomensurabil.
An’Anasha

Festival Kryon toamna 2020

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.