Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Partea a 5-a
Transmisie Sai’Ba’Emh
Sunt Sai’Ba’Emh și las lumina mea, iubirea mea, să cadă asupra voastră. Vă învălui în Lumina Nyoonică, vă învălui în energia iubirii.
V-au fost aduse foarte multe daruri astăzi, ați primit și ați simțit multe transformări. Vă invit ca, din nou, să simțiți energiile din această zi, am început cu Melek Metatron, Ochiul lui Dumnezeu care a revărsat asupra voastră Picăturile Binecuvântării, a urmat călătoria la Quin’Taas, cadoul pe care l-ați primit, Isus care v-a condus la Templul Sa’Maa’Tah, Kryon, ANO’A’DAAM, și multe ajutoare luminoase care v-au construit un pod de lumină suplimentar, Myriel care, cu o iubire profundă, a contopit aceste energii și v-a explicat mult mai bine importanța Spiritului Mistic Vindecător.
Cu mult mai mult, mult mai mult decât mesajele, au fost energiile care au sosit prin fiecare cuvânt rostit, prin fiecare mesaj anunțat. Pot vedea foarte profund în Sufletul vostru, în Corpul vostru de Lumină că sunteți împliniți, plini de recunoștință și ați oferit înapoi foarte multă iubire. S-a văzut că marea unificare a tuturor energiilor este ceva magnific chiar dacă este dincolo de înțelegerea minții.
În această zi a fost realizat un nou pas imens. Un mare colectiv s-a adunat, s-a regăsit și iubirea, strălucirea vor fi aduse lumii. Oamenii care se vor întâlni cu voi vor simți că ceva s-a întâmplat cu voi, ceva ce nu poate fi exprimat prin cuvinte, este ceva suav, este iubire, Gândul lui Dumnezeu și cu toate acestea este multă forță și putere.
Astăzi putem spune că au existat multe vindecări spontane, că unii oameni care erau plini de neîncredere au intrat într-o încredere profundă, multe simptome ale corpului de lumină au dispărut, la mulți care au permis acest lucru, vălul a fost ridicat și ceea ce vedem este că sunteți una cu voi înșivă. Se poate vedea că pe multe planuri a apărut pacea, s-a așternut o înțelegere mai profundă a înaltelor energii, a tranformărilor, a perioadei de tranziție, a lui Quin’Taas și Sa’Maa’Tah. Au fost multe ființe prezente, foarte multe ființe s-au adunat și focalizarea asupra iubirii și luminii au fost mereu alături de voi. Chiar dacă noi nu am menționat acest lucru, Semințele Stelare au cântat pentru voi în cele mai frumoase sunete și au revărsat asupra voastră energiile iubirii.
Acum a sosit momentul tăcerii. Acordați-vă o perioadă de odihnă și permiteți ca toate energiile să fie ancorate mai profund. Simțiți ce s-a întâmplat. Sunt zile deosebite, timpuri deosebite. Conștientizați mereu că sunteți purtători ai luminii, că nu este o coincidență faptul că sunteți aici. Primiți aceste informații și cadouri deoarece noi știm că voi sunteți cei mai buni pe care Sol’A’Vana îi poartă.
Acum, la finalul acestei zile putem rosti împreună sunetele: Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So Ham.
Port spre voi un auriu An’Anasha și vreau să știți că sunteți iubiți incomensurabil.
An’Anasha!

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.