Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Partea a 3-a
Sangitar: explicații
Vă voi vorbi puțin despre Templul Sa’Maa’Tah.
De ce Templul Sa’Maa’Tah, Pașii Sa’Maa’Tah sunt atât de importanți pentru Noua Lume? Poate că mulți nu știu sau poate că au uitat că atunci când energia Planetei, energia Sol’A’Vana se expansionează mult și Quin’Taas se deschide mai mult iar energiile din Realitatea Divină sosesc și totul se expansionează din ce în ce mai mult, este foarte important să fie o energie mai înaltă pe Planetă iar aceasta este reprezentată de Sa’Maa’Tah. Sa’Maa’Tah este în Quin’Taas și este cea mai înaltă energie care există, conține energia Christică pură.
Eu știu că această Cale, aceste Cicluri spre Sa’Maa’Tah sunt foarte importante deoarece acolo vom simți această energie mai înaltă decât oricare energie care există pe Planetă. Mereu, atunci când simțim Sa’Maa’Tah, de exemplu printr-o transmisie, când intrăm în această energie, corpurile de lumină se schimbă foarte mult, deci atingerea energiei Sa’Maa’Tah aduce expansiune, o ridicare a energiilor din Sufletul, din sistemul vostru. Isus ne va conduce la Sa’Maa’Tah.
Transmisie Isus
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu. Sunt Isus, prietenul vostru, însoțitorul vostru. Iubiții mei copii umani, nu este nevoie să vă întâmpin deoarece ați simțit, cu siguranță, că sunt prezent. Sunt aici cu energia mea, cu iubirea mea și vă văd, vă simt prin această conexiune profundă, prin această legătură de iubire care ne unește. Am trăit împreună atât de multe! Îmi sunteți atât de aproape!
Eu, Isus, vă conduc spre Templul Sa’Maa’Tah. Sa’Maa’Tah este o energie foarte luminoasă și pură, precum Dumnezeu. Să atingeți această lumină înseamnă prefercțiune, perfecțiune, perfecțiune.
Cândva, în Noua Lume, veți putea vizita acest Templu oricând veți dori și acolo mă veți vedea și veți vorbi cu mine. Este o pace profundă, este fericire. Sa’Maa’Tah este cu mult mai mult decât ar putea cuvintele să exprime dar eu știu că mulți dintre voi simt acest lucru. Eu știu că mulți dintre voi sunt atinși într-un mod profund de energia Sa’Maa’Tah. Simțiți dorul Sufletului, vă ascultați inima și știți că acolo doriți să mergeți. Dorul de a ajunge la Sa’Maa’Tah arde în Sufletul vostru.
Dragii mei copii umani, respirați lumina iubirii în interiorul vostru. Prin fiecare respirație simțiți iubirea lui Christos, energia Preoțimii Albe, simțiți misticismul, această magie care apare prin fiecare respirație pe care voi o realizați. Printr-o profundă respirație, vă unificați toate chakrele și vă chemați ajutoarele interioare, Grupul personal de Îngeri, Ambasadorul Iubirii, Îngerul Păzitor, energia Dragonului și a Unicornului și în tot acest timp, Isus, cu puterea Ana’Anaraa va purifica primul strat al Sulfetului vostru. Multe emoții vor fi eliberate.
Îngerul Auriu din voi, conectează aspectele voastre. Aspectul Sufletului vă însoțește pentru ca voi să simțiți mai profund ce se întâmplă. Vă abandonați în Mâinile lui Dumnezeu și acestea vă vor purta spre Quin’Taas. Vă deschideți Ochiul Interior. Ajutoarele voastre interioare sunt alături de voi. Vedeți Noua Lume și simțiți, simțiți urmele iubirii, urmați aceste urme. Soarele vă încălzește, simțiți vântul pe pielea voastră și conștientizați că ajutoarele interioare vă însoțesc. Pășiți pe urmele iubirii și treceți prin mai multe straturi energetice intrând tot mai profund. Simțiți misticismul, magia. Simțiți vindecarea, înțelepciunea, bucuria. Pășiți mai departe pe urmele iubirii.
Ca atunci când eu pășeam pe această Planetă, simțiți energia iubirii profunde. Această iubire vă conduce în interiorul vostru într-un câmp energetic care luminează și puteți deja să vedeți Sa’Maa’Tah. Vă apropiați. Strălucirea energiei face ca totul să fie din ce în ce mai intens. Indiferent cum vă imaginați Templul Sa’Maa’Tah, simțiți energia iubirii. Sufletul vostru vă șoptește: Pășiți înăuntru! Intrați! Când de profundă este intenția voastră? Cât de curată este intenția voastră? Cât de profundă este încrederea voastră? Cât de profundă este iubirea voastră? Însuși Isus vi se arată în Templul Sa’Maa’Tah și pe mulți dintre voi îi voi invita acum să vină la mine.
Dacă sunteți invitați să intrați, intrați acum. Vorbiți cu mine. Vă voi povesti despre Quin’Taas, Sa’Maa’Tah, despre întregirea iubirii.
Iubiții mei copii umani, privesc acum în ochii voștri și rostesc cuvintele: Iubirea noastră este eternă, eternă, eternă. Foarte blând, Mâinile lui Dumnezeu vă vor purta înapoi și, din nou, simțiți urmele iubirii și, prin fiecare Pas pe care îl realizați vă simțiți hrăniți, plini de pacea care se află în voi. Luați-vă rămas bun de la ajutoarele voastre interioare, mulțumiți-le. Dați voie unui auriu An’Anasha să-și facă simțit efectul. Simțiți profunda conexiune.
A ni o’heved o’drach. Vă iubesc foarte mult! AnAnasha!

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.