Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Sherin. Sunt păzitoarea Semințelor Stelare, sunt o ființă foarte blândă, foarte luminoasă și totuși foarte puternică. Sunt aici pentru a vă invita să călătoriți pe An’Arina cu câteva dintre aspectele voastre. Acolo veți experimenta ușurința și bucuria dar doar dacă vă veți da voie să le simțiți. Eu, Sherin, vă voi însoți.
Am realizat câteva pregătiri pe An’Arina pentru a vă întâmpina. Foarte mulți Îngeri și ființe de lumină au ajuns deja pe An’Arina pentru a vă întâmpina, pentu a fi alături de voi. An’Arina este cea mai mare hologramă a Universului și toate ființele o folosesc pentru a se regenera și pentru a face schimb de experiențe, pentru a vedea ce se întâmplă pe alte planete.
 Veți călători pe An’Arina cu câteva dintre aspectele voastre. O parte din voi va rămâne aici, în acest spațiu. Aspectele care vor pleca vor vedea totul, vor simți totul, tot ceea ce voi vă dați voie. Nu există restricții pe An’Arina, nu există severitate și limite în afara celora pe care voi vi le impuneți. În această călătorie este important să realizați tot ceea ce Sherin vă va spune. Și astfel, folosiți câteva Cristale care vă sunt foarte apropiate pentru ca, prin câteva respirații, să intrați în profunzimea din voi.
Stabiliți-vă profunda intenție de a vă unifica chakrele iar noi vă vom împământa la toate nivelele.
În jurul chakrei unificate a inimii se formează o coroană aurie. Chemați-vă Grupul personal de Îngeri, Îngerul Păzitor, Ambasadorul iubirii.
Cereți acum Îngerului Auriu să unifice câteva dintre aspectele voastre și să le pregătească.
Rostiți-vă numele originar și conectați-vă cu frecvența voastră originară.
Dacă deschideți acum al 3-lea Ochi veți vedea un tunel de lumină. Intrați în acest tunel dacă vă simțiți pregătiți. Acest tunel de lumină conduce aspectele voastre la An’Arina. Printr-o respirație, aspectele voastre se află într-o altă dimensiune. Când tunelul de lumină se va deschide, vă veți afla într-o sală imensă. Veți dori să vă uitați în jurul vostru. Câteva ființe luminoase poate se vor apropia de voi și vă vor arăta holograme. Puteți face tot ceea ce vă aduce bucurie, puteți vedea lacuri, cascade, oceane minunate, săli de muzică. Este o magie cu totul deosebită. Bucurați-vă acum de aceste momente și faceți tot ceea ce vă doriți să faceți rămânând într-o adâncă profunzime.
Indiferent ce faceți, acum vă veți întoarce în sala cea mare. Dacă v-au însoțit ființe de lumină, vă puteți lua rămas bun de la ele. Chiar dacă vă este greu, veți merge din nou în acel tunel de lumină iar noi vom aduce aspectele voastre înapoi. Respirați profund de câteva ori. Simțiți podeaua de sub picioarele voastre, simțiți-vă corpul fizic. Păstrați toate amintirile din tot ce s-a întâmplat, tot ce ați simțit. Păstrați-le și conștientizați că acestea s-au întâmplat cu adevărat. Reprezintă Realitatea Divină. Puteți vizita An’Arina oricând doriți dar este important ca înainte de a face această călătorie să fiți foarte bine împământați, să fiți focalizați, prezenți în voi, să vă unificați chakrele și să mă chemați pe mine, Sherin, pentru a fi alături de voi.
Și astfel, întoarceți-vă încet aici, în acest spațiu, cu câteva respirații și simțiți bucuria și ușurința. Eu, Sherin, port o aurie An’Arina spre voi.
AnAnasha

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.