Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Lady Nada. Cu bucurie, cu ușurință, cu iubirea mea sunt aici pentru a vă întâmpina prin sunetele OMAR TA SATT. Sunt aici pentru a vă susține în a vă elibera de tot ceea ce vă limitează și tot ceea ce este rigid, de situațiile și poate chiar și de oamenii care nu vă sunt benefici.
Voi mă cunoașteți deoarece am vorbit foarte des cu voi și știți că port în mine bucuria dar, cândva, am fost în dualitate la fel ca și voi. Deseori multe circumstanțe ale dualității nu mi-au permis să simt bucuria vieții și ușurința. Și eu a trebuit să învăț să mă eliberez, și eu a trebuit să învăț. Voi sunteți în Noile Timpuri și dacă doriți să folosiți aceste Timpuri Noi pentru a evolua, dacă vreți să folosiți timpul pentru a vă putea folosi toate abilitățile, dacă sunteți pregătiți pentru a privi soluțiile și a vă înmuia în interiorul vostru atunci veți reuși în toate acestea cu bucuria vieții și cu ușurința deoarece astfel se naște pacea, pacea și sentimentul a fi fi acasă și protejați.
Noi știm, v-am spus atât de des că există multe circumstanțe în viețile voastre, ale tuturor, circumstanțe care poate că sunt foarte dificile dar, cu toate acestea, voi puteți alege, mereu puteți alege cum să priviți aceste circumstanțe, cum să vă expansionați, cum să vă focalizați asupra a ceea ce alegeți, ce puteți face benefic pentru voi, cum vă priviți pe voi înșivă, cum vă iubiți pe voi înșivă. Deseori chiar și spiritualitatea pare dificilă, evoluția pare dificilă, așteptarea, timpul pare dificil dar nu ar trebui să fie astfel deoarece în Realitatea Divină adevărul este că voi înșivă purtați în voi totul, puteți aduce energia ușurimii dar aveți nevoie de o decizie clară. Dacă aceste decizii le realizați rămânând în profunzime, veți putea simți că energia originară din voi dorește să trăiască, nu doar să trăiască ci să simțiți bucuria, ușurința.
De aceea eu, am pregătit ceva pentru voi. Urmați vibrațiile și cuvintele lui Lady Nada și intrați în profunzimea voastră, respirați profund de câteva ori, permiteți Cristalelor să curgă și respirați în ritmul benefic pentru voi.
Simțiți profunda intenție ca chakrele voastre să fie unificate. Faceți acest lucru cu ușurință. Vă chemați Grupul personal de Îngeri, Mesagerul Iubirii și Îngerul vostru Păzitor. Îi cereți Îngerului Auriu din voi să unifice câteva dintre aspectele voastre. Și printr-o respirație profundă pe care o realizați, aspectele voastre vor călători în câmpul luminos QuinTaas care se deschide și vi se prezintă. Folosiți-vă Ochiul interior pentru a privi frumusețea din jurul vostru. Noi vă conducem spre o Poartă Aurie. Vă rostiți numele originar iar Poarta se deschide și sunteți invitați să pășiți înăuntru într-un spațiu plin de frumusețe, într-un spațiu cu multă căldură și iubire și nu este doar un spațiu, noi l-am pregătit pentru voi, așezați-vă în centrul acestui spațiu. Eu, Lady Nada, am fost aleasă să vă întreb: Sunteți pregătiți să vă eliberați? Să vă eliberați de tot ceea ce vă împiedică în a simți pe deplin bucuria de a trăi. Sunteți pregătiți să absorbiți energia bucuriei și a ușurinței?
Eu vreau să vă spun că tot ceea ce realizăm în acest câmp, în QuinTaas, poartă foarte multă putere, forță, energie și dacă sunteți pregătiți energiile vor curge peste voi precum o cascadă. Aceste energii vor pătrunde profund în aspectele voastre și ele vor elibera tot ceea ce sunteți pregătiți să eliberați. Dacă sunteți hotărâți, rostiți-vă din nou numele originar și vom începe cu fluxul energiilor. Bucurați-vă de aceste momente. Sunt momentele voastre.
Vom ancora câteva Cristale în aspectele voastre. Vom face acest lucru fără cuvinte dar veți simți ceea ce se întâmplă.
Ce sentiment aveți, cum vă simțiți? Ce înseamnă pentru voi că puteți să vă eliberați de atât de multe? Veți experimenta ce înseamnă. Acum veți ieși din acest spațiu iar noi vă vom însoți. Printr-o respirație profundă vă aflați din nou aici. Aspectele vor duce Cristalele peste tot iar ele își vor găsi calea și vor fi ancorate acolo unde este nevoie de ele. Astfel veți fi transformați. Veți putea simți că multe din cele că vă apăsau înainte și-au pierdut din intensitate, vă veți simți ușori și bucuroși și eu, Lady Nada, vă spun că vor fi multe canalizări și mesaje care vă vor ajuta și vă vor susține pentru a prelua în voi bucuria de a trăi pe deplin și fiecare canalizare vă va transforma. Multe situații nu vor mai fi la fel și în loc de limitări și duritate veți descoperi ușurința și bucuria. Astfel pentru mine a fost o mare bucurie să realizez acestea pentru voi. Voi știți cât de mult vă iubesc dar vreau să rostesc aceste cuvinte care poartă tiparele energetice : Sunteți iubiți incomensurabil.
AnAnasha

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.