Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Festivalul Kryon din această primăvară coincide cu sărbătoarea Paștelui ortodox. Deși inițial am considerat potrivit să achiziționăm înregistrarea Festivalului și să o ascultăm în grup în alte zile, totuși impulsul primit (de mai mulți dintre noi) a fost mult prea intens. Așa că ne-am decis să-l organizăm iar ca locație am fost ghidați spre poalele Munților Parâng.

Acest Festival este organizat în Germania, în Rosenheim iar noi ne vom conecta cu energiile transmise acolo prin intermediul transmisiei online. Toate informațiile transmise vor fi traduse în română

Pentru mai multe detalii și rezervare ne puteți scrie la adresa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sau ne puteți contacta telefonic la nr. 0744 274 582 – Nora Amba

 Kryon

Draga mea Familie,

Pentru mine este și va fi mereu un moment foarte special atunci când mă conectez cu Melek Metatron și încep să scriu programul Festivalului pentru voi. Melek Metatron este prima Ființă care răspunde și care îmi oferă tiparul energetic de bază. De fiecare dată îl aștept cu multă nerăbdare și entuziasm deoarece știu cât de important este acest tipar energetic de bază pentru zilele Festivalului. Aproape toate transmisiile care urmează sunt conectate cu el și pregătirile încep astfel cu acest tipar energetic de bază. În timpul Festivalului, acest tipar energetic de bază este de o mare importanță pentru energia colectivă. Totul este proiectat pentru a încorpora aceste energii cât mai intens posibil. Împreună cu celelalte energii care sunt aduse în transmisii, energiile tiparului energetic de bază sunt incluse în fiecare transmisie. De această dată, tiparul energetic de bază va fi – Bucuria de a trăi. Cred că este foarte frumos deoarece bucuria de a trăi este foarte valoroasă și extrem de importantă în special pentru oamenii foarte conștienți. Aștept cu nerăbdare aceste zile împreună cu voi și, până atunci, vă trimit TAN‘ATARA.

Sabine-Sangitar

 

Cuvinte din partea lui Melek Metatron

Sunt Melek Metatron și vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Bucuria de a trăi înseamnă cu mult mai mult decât doar aceste cuvinte. Întregul Univers este plin de vizță și bucurie. Din cauza dualității experimentate de voi, de obicei bucuria de a trăi este diminunată și în locul ușurinței se instalează severitatea. Vom folosi aceste zile pentru a vă ajuta să simțiți cât de pură se simte bucuria de a trăi și vă vom transmite tipare energetice foarte intense. Bucuria de a trăi înseamnă ușurință. Dați-vă voie să conștientizați ușurința ființei voastre și schimbați-vă viața cu ajutorul ei. Sunteți iubiți incomensurabil.

AN’ANASHA

 

Programul Festivalului

Sâmbătă 27.04.2019

11:00 - 13:00

Kryon – Transmisie de bun venit / Mesaje despre Quin'Taas

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Sarcina mea este de a vă transmite bucuria și ușurința de a trăi. Mesajele despre Quin'Taas vă vor ajuta să realizați cum să vă re-orientați viața printr-o singură respirație. Este o mare plăcere pentru mine să vă aduc aceste mesaje.

AN’ANASHA

 

Melek Metatron – Picăturile de binecuvântare ale bucuriei

13:00 - 15:00

Pauză

15:00 - 16:30

Lady Nada – Eliberarea de severitate și rigiditate

Sunt ființa luminoasă Lady Nada și port spre voi energia Bucuriei. Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin iubiții mei copii umani. Cât de des simțiți în viața voastră severitate și rigiditate fiindu-vă astfel dificil să simțiți ușurința? Deseori sunteți prea stricți cu voi înșivă și cereți prea multe de la voi. Vă voi elibera cu energiile și mesajele mele. Dacă acceptați și sunteți pregătiți, conectați-vă cu mine și dați-mi voie să vă pregătesc energetic. Iubirea mea pentru voi este imensă,

AN’ANASHA

Îngerul Chamuel – Eliberarea durerii din Sufletul vostru

Sunt Chamuel și vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. De câte ori ați fost răniți de cuvinte sau gesturi? De câte ori a purtat Sufletul vostru o profundă suferință? De câte ori vă simțiți lăsați singuri și tânjiți după iubire și siguranță? Sunt aici pentru a vă elibera de toate acestea și vom face acest lucru în Quin‘Taas, vom dizolva pe deplin durerea din Sufletul vostru. Vă veți îmbăia într-o mare de Cristale și veți simți o profundă mântuire. Pregătiți-vă și conectați-vă cu Chamuel.

AN’ANASHA

16:30 - 17:15

Pauză

 

17:15 - 18:30

Isus și Lady Nada – Vom rosti cuvintele bucuriei

Sunt cine sunt, cine am fost și voi fi mereu. Vă întâmpin, OMAR TA SATT, iubiții mei copii umani. Am experimentat foarte multe în perioada în care am fost pe SOL’A’VANA (Pământ) și, în ciuda tuturor durerilor fizice și emoționale, am purtat mereu în mine bucuria de a trăi. Haideți să ne întoarcem împreună în această perioadă. Împreună cu Lady Nada vom rosti cuvintele bucuriei. Vă simt foarte aproape, iubirea mea este incomensurabilă.

AN’ANASHA

Maha Cohan – Un Ritual care vă va elibera

OMAR TA SATT iubiții mei prieteni ai luminii. Delimitatea este un aspect important atunci când vorbim despre bucuria și ușurința de a fi. Nu sunt o ființă cu multe cuvinte dar energia mea este intensă și eficientă. Voi vorbi despre delimitare și voi realiza cu voi un ritual care vă va elibera și va face totul mult mai ușor pentru voi în viața de zi cu zi.

AN’ANASHA

 

Duminică 28.04.2019

11:00 - 13:00

Îngerul Inspirației NABURAA – Dați voie vieții voastre să fie mai plină de culori, mai frumoasă și mai împlinitoare

Vă  întâmpin prin sunetele minunate OMAR TA SATT. Sunt Naburaa, o ființă luminoasă a Semințelor Stelare. Am fost ales pentru a vă inspira cu energiile mele,pentru a vă face viața mult mai colorată, mai frumoasă și mai împlinitoare. Realizarea faptului că bucuria de a trăi face parte din conștientizarea spirituală vă ajută să deveniți mult mai curajoși în viața voastră, să îndrăzniți să vă bucurați de viață și astfel să puteți simți noile energii cu mai multă claritate. Energia inspirației este o energie a Realității Divine care poartă bucuria a tot ceea ce este viu. Aștept cu nerăbdare să lucrez cu voi în acest Festival.

AN’ANASHA

Sherin – Călătoria la AN‘ARINA

Sunt ființa înțeleaptă de pe Planeta AN‘ARINA (Venus). Vă întâmpin, OMAR TA SATT. Vă invit să veniți cu mine într-o călătorie în care să celebrăm viața. Pe AN‘ARINA puteți trăi și experimenta tot ceea ce nu îndrăzniți în viața voastră de zi cu zi. Puteți experimenta lucruri frumoase pe AN‘ARINA și le puteți absorbi profund în Sufletul vostru. Simțiți magia din voi.

AN’ANASHA

13:00 - 15:00

Pauză

 

15:00 - 16:30

Maris – Bucuria pe Planeta Arcturus

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Am fost ales pentru a vă povesti despre bucuria de pe Planeta noastră. Noi trăim bucuria într-un mod foarte special dar astfel voi veți primi multe inspirații care vă vor susține în propria voastră bucurie de viață. Sunt foarte bucuros că am fost ales să vă aduc mesajele mele. Voi sunteți SHIMAA, Lumina Sufletului, la fel ca toate luminile din Univers. Să sărbătorim viața împreună.

AN’ANASHA

Mama Maria – Inaugurarea pentru pregătirea Walk-In-ului

Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Iubiții mei copii umani, cu o profundă dedicare vă voi pregăti pentru Walk-In. Va fi un Walk-In foarte intens așa că va fi de mare ajutor să vă pregătiți pentru el. Dați voie Spiritului Mistic Vindecător să se expansioneze în planul vostru mental. Folosiți Cristalele MOHA’RA (Gânduri pure), MONASH (Siguranță), EL’ACHAI (”Sunt aici!”/Pacea din toți oamenii) și ANSHAA (Fortificarea abilităților spirituale). Începeți-vă ziua prin cuvinte pline de recunoștință:

Simt AN’ANASHA la toate nivelele mele.

Spun DA vieții mele.

Spun DA Sinelui meu.

Mă iubesc așa cum sunt.

AN’ANASHA

17:15

Walk-In cu Myriel (nu va fi transmis online)

Cuvinte din partea lui Sabine Sangitar

De fapt, un Walk-In cu Lady Nada ar fi foarte binevenit aici dar datorită importanței Spiritului Mistic Vindecător am fost rugată să mă ofer voluntară pentru Myriel. Acest lucru înseamnă pregătiri intense de ambele părți dar sunt foarte bucuroasă pentru voi.

A voastră – Sabine-Sangitar

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.