Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Vă invităm în inima istorică și simbolică a Daciei străbune, într-un ținut magic pentru a vă încărca cu energii benefice.
În această Primăvară ne vom întâlni la 7 km de Sarmiszegetusa Regia pentru a participa la Festivalul Kryon din Germania prin intermediul transmisiei on-line. Toate informațiile transmise vor fi traduse în limba română.Vă așteptăm pe toți cei care alegeți să experimentați acest eveniment și vă simțiți ghidați să accesați aceste înalte energii împreună cu noi. Vă rugăm să ne anunțați cât mai repede posibil de intenția voastră de participare deoarece locurile sunt limitate.
În pauzele dintre transmisii veți putea vizita un mic târg de produse naturiste și spirituale. Vor fi prezente și produsele școlii Kryon pe care le găsiți în secțiunea Shop de pe site-ul nostru www.scoalakryon.ro. Îi invităm pe toți cei care creează și/sau comercializează astfel de produse să ne contacteze pentru a le rezerva un loc de expoziție. 
Donația sugerată pentru cele 2 zile de Festival este de 50 ron/persoană la care se adaugă costurile legate de cazare și mâncare.
În cazul în care puteți ajunge de vineri, dacă vremea va fi potrivită, vom organiza cu cei care doresc o excursie la unul dintre centrele energetice din zonă: Cetatea Sarmiszegetusa, Cetatea Fețele Albe, Cetatea Blidaru, Cetatea din Costești, Platoul Vârtoapelor.
Pentru mai multe informații și rezervarea locului vă rugăm să ne contactați la adresa de mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sau la telefon 0744 274 582 Nora Amba
 
Iubita mea Familie,
În curând vom sărbători Festivalul Kryon și deja știu că acest Festival va fi unul dintre cele mai puternice Festivaluri de până acum. Fluxurile energetice s-au schimbat foarte mult odată cu Quin‘Taas și energii noi au sosit. SA’MAA’TAH este alimentat tot mai mult și fiecare dintre voi poate simți acest lucru. Tiparul energetic de bază al acestor zile va fi Grația. Aștept cu nerăbdare Festivalul, aceste zile atât de pline de pace, iubire și atât de puternice. Timpul petrecut cu voi este cel mai bun lucru pentru mine și El‘Shara. Deja am început pregătirile și am depus mult efort pentru a face totul cât mai frumos posibil. Am pregătit multe pentru a vă uimi. Deabia aștept să fiu împreună cu voi.
Sabine - Sangitar
 
Programul Festivalului
Sâmbătă 14.04.2018
  • 11:00 - 13:00
Kryon - Transmisie de bun venit
Melek Metatron - Picăturile de binecuvântare ale Grației
Grupul Îngerilor DON‘ADAS - Vă aducem energia Grației
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpinăm noi, Îngerii Grației DON‘ADAS. Am fuzionat pentru a lucra pentru voi plini de dedicare și bucurie. Împreună vă vom aduce energia Grației prin care fiecare energie se poate manifesta mult mai repede. În special în aceste zile, cu energiile ANA’ANARAA și ANASHKA, acest proces este unul intens și de mare ajutor. Sunteți iubiți imens de mult! AN’ANASHA
  • 13:00 - 15:00
Pauză
  • 15:00 - 16:30
Melek Metatron - Ancorăm DON‘ADAS în Merkaba voastră
Sunt Melek Metatron și vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT iubiții mei copii. Ochiul lui Dumnezeu va folosi fluxul energetic DON’ADAS pentru a călători împreună cu voi. În timpul acestei călătorii vom ancora DON’ADAS în Merkaba voastră Vom lăsa ca energia să circule mult mai repede pentru a atinge Floarea din interiorul Merkabei voastre. Mă bucur mult să realizez acest proces împreună cu voi și vă aduc auria AN’ANASHA!
Isus - Ne vom întâlni
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu, Isus, prietenul și însoțitorul vostru. În lumina Shimaa vă întâmpin iubiții mei copii și vă aduc iubirea ce o simt pentru voi. SA’MAA’TAH strălucește puternic în energia Quin‘Taas. Cu energia DON’ADAS vă voi aduce SA’MAA’TAH și mai aproape. Voi împărtăși cu voi Templul Acțiunii și a marii Manifestări. Ne vom întâlni... Iubirea mea pentru voi este foarte profundă, plină de lumină și viață. AN’ANASHA!
  • 16:30 - 17:15
Pauză
  • 17:15 - 18:30
Jophiel - Ancorez noile energii în voi
Sunt Jophiel, lumina creației. Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Am fost ales pentru a ancora în voi toate energiile noi și pentru a vă ajuta să simțiți ce înseamnă toate acestea pentru voi. În special ANA’ANARAA și ANASHKA au o profundă însemnătate și va fi sarcina mea să vă învălui în aceste energii, să vă ofer siguranță și să vă ajut să vă scufundați în profunzimile luminii voastre divine. Mă bucur foarte mult să realizez acest proces împreună cu voi. AN’ANASHA!
 
Duminică 15.04.2018
  • 11:00 - 13:00
Grace - Conectez energia grației DON‘ADAS cu energia manifestării
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Sunt Grace și port energia marii Manifestări. Am fost aleasă pentru a conecta energia Grației DON’ADAS cu energia Manifestării în acest Festival. Această conectare va intensifica curgerea energiei în voi iar manifestarea se va manifesta în voi ca putere pură. Vă va aduce multă bucurie deoarece abilitățile voastre vor fi alimentate prin fiecare respirație pe care o veți face. Vă aduc auria AN’ANASHA!
Ro‘Daas - Voi realiza împreună cu voi o călătorie a Preoțimii Albe
Sunt lumina Ro‘Daas, sunt o lumină a Preoțimii Albe și am sarcina ca, în acest Festival, să realizez împreună cu voi o călătorie a Preoțimii Albe deoarece DON’ADAS accelerează energiile din voi. Vă voi arăta multe și voi fi alături de voi dacă așa doriți. Conectați-vă cu sunetele mele și cu numele vostru preoțesc. Lăsați imensa lumină să circule în timp ce vă conectați. AN’ANASHA!
  • 13:00 - 15:00
Pauză
  • 15:00 - 16:30
Lady Shyenna - Sunteți o parte foarte importantă din ceea ce se întâmplă
Cu iubirea mea vă întâmpin, OMAR TA SATT. Voi vorbi cu voi prin Sangitar în aceste zile. Simt în marea mea conștiință viața voastră, urmele vieții voastre. Mai mult decât realizați, sunteți o parte foarte importantă în ceea ce se întâmplă deoarece voi ați purtat mai departe urmele iubirii atunci când Isus s-a întors în Univers. Să sărbătorim viața, să sărbătorim Quin‘Taas, sunetele Divinului. Simțiți iubirea mea și conexiunea. AN’ANASHA!
Isus - Pregătirea pentru Walk-In
Eu, Isus vă voi pregăti pentru Walk-In-ul cu Jophiel, lumina creației. Printr-o inițiere veți putea absorbi foarte profund energiile din Walk-In. Abandonați-vă în deplină MONA’OHA și fiți siguri că lumina grației DON’ADAS vă va atinge profund. AN’ANASHA!
 
 
DON’ADAS  - Grația
MONA’OHA - Încrederea
AN’ANASHA - Recunoștința
ANA’ANARAA - Energia Mântuirii Sufletului
ANASHKA - Energia Mântuirii pentru aspectul fizic
SA’MAA’TAH - Cel mai înalt Templu energetic care poate fi găsit pe Sol’A’Vana (Pământ). Este conectat la energia lui Isus și a Preoțimii Albe.
QUIN‘TAAS - Numit și a 2-a Lemurie, este cel mai mare loc luminos. Templul SA’MAA’TAH și Templul Păcii se află în QUIN‘TAAS.  A fost construit de lumea spirituală pentru ca toate energiile frumoase, pozitive și luminoase să poată fi ancorate acolo.
Mai multe despre Cristalele amintite mai sus: http://public.scoalakryon.ro/scoala-kryon/cristalele-realitatii-divine.html

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.