Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
(...)
Sunt Myriel și voi aduce spre voi spiritul mistic vindecător într-o mare abundență așa cum este potrivit. Această energie mistică este foarte intensă dar vă invit să lăsați să se întâmple. Pentru ca acest lucru să aibă loc am nevoie de permisiunea voastră. Rostiți-vă numele originar. Și dacă sunteți pregătiți, energia mistică vă va fi adusă așa cum este bine pentru voi.
Sunteți înalte lumini conștiente. Ați putut simți ce înseamnă atunci când spiritul mistic vindecător sosește și se expansionează. Fiecare energie urmează un ritm special. Spiritul mistic vindecător urmează ritmul energiei gândurilor voastre. În Quin’Taas, cu această energie a gândurilor voastre, cu spiritul mistic vindecător voi veți manifesta. Această putere a fost ancorată în voi și vrea să fie redescoperită. Simțiți din nou, foarte profund ritmul energiilor, simțiți forța care vă poartă, forța spiritului mistic vindecător.
În Atlantida, cu forța spiritului mistic vindecător, voi v-ați regenerat în sălile Amenti. Spiritul mistic vindecător din voi avea o forță foarte puternică, vă puteați reînnoi corpul. În perioada de acomodare aceasta va fi partea esențială, reprezentată de manifestările voastre. Din acest motiv, de fiecare dată când acționați, conectați-vă cu abilitățile voastre, cu spiritul mistic vindecător din voi, lasați-l să vină în energia gândurilor voastre. Focalizați-vă gândurile pe ceea ce este bun și frumos, focalizați-vă gândurile asupra noilor timpuri.
Din nou, printr-o profundă respirație, veți simți cum spiritul mistic vindecător lasă ca Merkaba voastră să circule mai intens. Eu, Myriel, port forța spiritului mistic vindecător și o port spre voi, revărs asupra voastră această energie. În timp ce acest lucru are loc, înaltele lumini vă vor împământa la toate nivelele. Astfel, acum voi începe transmisia.
Astfel s-a realizat. Cândva ați fost chemați să vă depășiți propriile limite pe care vi le-ați construit singuri. Deschideți aceste granițe și lăsați ca spiritul mistic vindecător să pătrundă. Conștientizați că în Quin’Taas veți participa la marea manifestare. Eu, Myriel, îmi iau rămas bun prin sunetele A ni o’heved o’drach - sunteți iubiți infinit de mult. An’Anasha!

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.