Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar

Noutăți

 

 

 

 

 
Puteți folosi Cristalele Realității Divine în multe moduri. Ele vă pot susține în multe situații și aspecte ale vieții de zi cu zi.
De exemplu puteți:
• Să le vizualizați și să le respirați
• Să le agățați ca imagini pe peretele camerei voastre sau să le purtați cu voi
• Să lipiți Cristalele ARIS și PRADNA sub scaunul vostru
• Să le lăsați să vibreze în corpul vostru de lumină cu ajutorul Razei Inimii voastre
• LOTUS sub patul vostru poate face mici miracole
• Puteți energiza apa/băuturile/mâncarea cu ele
• Le puteți trimite în încăperi și puteți umple spațiul cu ele
• Puteți dizolva tipare/probleme cu ajutorul lor
• În munca de transformare
• În a manifesta dorințe
• Le puteți lăsa să curgă în anumite locuri
• Le puteți aduce în natură (în râuri)
• Le puteți lăsa să curgă în Lady Shyenna, conștiința Planetei
• Din când în când puteți ancora Cristalul Monash în patul vostru.
• Vizualizați Cristalul SOL'A'VANA pe podea, pășiți îîn interiorul lui și trageți energia în sus precum un scut protectiv în jurul întregului corp fizic și corp de lumină
• Deoarece există puncte energetice esențiale (Antakarana) în centrul palmelor, puteți vizualiza Cristalele și în palme. De exemplu puteți lua Cristalul TANA'ATARA (Armonie) și puteți așeza palma pe Plexul Solar lăsând energiile să-și găsească calea. Cristalele sunt foarte inteligente și au devenit mai intense în puterea și energia lor.
Cu siguranță există foarte multe opțiuni.
Bucurați-vă de ele!
❤
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.