Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar

Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dragi Oameni luminoși,
Și de această dată, prin implicarea unor persoane deosebite, vom putea organiza Festivalul într-un loc liniștit și încărcat energetic, undeva la munte în apropiere de Petroșani.
Pentru detalii legate de participare, cazare etc. apelați cu încredere la Iulian, la numărul de telefon 0746 915 269. Vă așteptăm cu mare drag pe toți cei care vă simțiți chemați!
 
Draga mea Familie,
Tiparul energetic de bază al Festivalului este libertatea, LAY’O’ESHA. Poate că este de ajutor să explic prin propriile mele cuvinte ce înseamnă tiparul energetic al Festivalului. Tiparul energetic al Festivalului, LAY’O’ESHA, vă este adus de către lumea divină în aceste zile. Cu fiecare canalizare, această energie vă este transmisă tot mai intens. Este ceva special deoarece lumea divină alege tiparul energetic de care oamenii au cea mai mare nevoie pentru a fi susținuți. Libertatea este un tipar energetic minunat, vă permite să fiți ceea ce sunteți cu adevărat: o persoană cu potențiale pline de putere și multe abilități. Dualitatea nu va mai decide pentru noi, deoarece în aceste timpuri în care foarte multe se schimbă, noi tânjim după libertate.
Aștept cu nerăbdare întâlnirea cu voi și aceste zile. Dați-vă voie să vă abandonați și simțiți energiile în timp ce citiți aceste rânduri.
A voastră,
Sabine Sangitar

Seminar ”Libertatea trăită în spiritualitate”:

Draga mea Familie,
Este ceva foarte aproape de inima mea să construiesc tiparul energetic și să susțin un seminar de o zi despre el, deoarece libertatea este un mare atu și doar câțiva oameni trăiesc această libertate. Deseori din cauza fricilor și a reticenței, deoarece mulți oameni doresc ca noi să credem că interdicțiile și restricțiile ne conduc pe așa-numita ”scară spirituală”.
Sunt medium public de 24 de ani și mi s-au spus multe. Începând de la evaluarea imaginii mele exterioare unde, deseori culoarea hainelor mele a fost o problemă. Când port haine albe, unii oameni consideră că mă prezint precum un guru. Pe de altă parte, dacă port haine care sunt prea închise la culoare, unii consideră că e ceva legat de energiile întunecate etc. Aș putea enumera sute de critici aici și dacă aș fi ascultat de toate acestea sau dacă mi-aș fi dat voie să mă las influențată, nu aș mai fi existat astăzi ca medium.
În toți acești ani mulți, personal, nu am experimentat nici o interdicție din partea lumii divine, de aceea iubesc ființele de lumină atât de mult. Ele mereu încearcă să susțină, dar nu sunt niciodată intruzive sau manipulatoare. Dacă ascultați mesajele, libertatea este prezentată în spiritualitate cumva diferit de libertatea din dualitate. Libertatea este conectată cu siguranța, pacea, iubirea umană, abundența și sănătatea. Sunt foarte fericită să susțin acest seminar împreună cu El’Shara.
Așteptăm cu nerăbdare întâlnirea cu voi.
Ai voștri,
Sabine Sangitar și Heiko El’Shara
Program seminar:
Melek Metatron – Libertatea spirituală
Sabine Sangitar – Discuții despre libertate și Cristalele care o susțin
Îngerul Chamuel – Libertatea în iubirea umană
Ashtar Sheran – Libertatea siguranței și păcii
Seraphis Bey – Libertatea abundenței
 

FESTIVALUL KRYON

Sâmbătă, 22 octombrie 2022
Melek Metatron – Transmisie de bun venit / Picăturile de binecuvântare LAY’O’ESHA
Saint Germain – Mesajele libertății
Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Am fost ales să vă aduc mesajele libertății. Ce înseamnă libertatea în Realitatea Divină. Cum este libertatea evaluată și trăită în dualitate. AN’ANASHA
Seth – Libertatea necesită o restructurare a minții
OMAR TA SATT, sunt Seth, o ființă a luminii. Sunt în serviciul colectivului luminos. Toți își doresc libertatea, dar aceasta nu este prezentă pur și simplu, deoarece v-ați implicat în colectivul dualității de prea mult timp. Libertatea necesită o restructurare a minții voastre, vă voi arăta acest lucru. Un spirit al libertății reprezintă punctul culminant al trezirii și, în același timp, trezirea colectivă. AN’ANASHA
Shakti – Libertatea trezirii
Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Voi vorbi despre libertatea trezirii, trezirea la toate nivelele și implicațiile ei. AN’ANASHA
Îngerul Mihail – Vă voi susține în dorința voastră personală pentru libertate
Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Și eu am trăit la un moment dat în dualitate. Cunoscut ca Regele Arthur, am luptat pentru libertate și iubire. În epoca Avalonului a fost chiar mai dificil de făcut acest lucru decât este acum. Vă voi povesti și vă voi susține în propria voastră dorință de libertate. De asemenea, conectați-vă cu SHOON’A‘NAAR și simțiți simbolul puterii și forței. AN’ANASHA
Duminică, 23 octombrie 2022
Kryon – Libertatea înseamnă eliberarea de dualitate
OMAR TA SATT dragi prieteni umani. Libertatea înseamnă eliberarea de dualitate și restabilirea vieții originare pe Planeta voastră. Pentru aceasta, vă voi aduce mesajele mele cu energia mea a iubirii magnetice. AN’ANASHA
Îngerul Uriel – Forța elementară a ființei
Prin sunetele OMAR TA SATT, întâmpin colectivul și pe voi, în mod personal. Am fost ales pentru a vorbi la acest Festival despre puterea elementară a ființei. Puterea de a trăi și a sărbători viața. AN’ANASHA
Mama Maria – Libertatea Preoțimii Albe
Sunt Mama Maria. Cu iubirea mea vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Voi vorbi la acest Festival despre libertatea Preoțimii Albe, de ce Preoțimea Albă este atât de importantă în această perioadă. Simțiți cât mai profund în interiorul vostru iubirea Fiului lui Dumnezeu, Isus Christos. AN’ANASHA
Shan'Shija – Stații și situații din viața lui Isus
Dragii mei copii umani, vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Sunt Sinele Înalt al lui Isus Christos. Isus s-a născut în sărăcie, s-a trezit ca mântuitor și ca Fiu al lui Dumnezeu. Să privim împreună acești Pași ai iubirii, opriri și situații din viața lui Isus. Energia voastră este expansionată prin fiecare cuvânt. În această canalizare îl veți simți pe Isus foarte aproape de voi. AN’ANASHA
Isus – Sărbătoriți libertatea împreună și creați o rugăciune pentru toți oamenii
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu. Dragii mei copii umani, vă întâmpin cu profunda iubire, Isus, prietenul vostru, prin sunetele Realității Divine, OMAR TA SATT. În aceste timpuri, libertatea este un atribut important și dorul de libertate crește în inimile oamenilor. Haideți să sărbătorim libertatea împreună și, în același timp, să creăm împreună o rugăciune pentru toți oamenii de pe Pământ. Vă iubesc foarte mult. AN’ANASHA
 
Transmisiile se pot schimba. Colectivul care se adună este mereu observat pentru a transmite mesajele cele mai potrivite. De asemenea, voi explica multe prin propriile mele cuvinte. 
 

 
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.